Prawnik partnerem w biznesie

K. Kulig & Współpracownicy jest butikową kancelarią prawniczą z siedzibą w Krakowie. Świadczymy wysoce specjalistyczne usługi prawne w obszarze prawa pracy i ochrony danych osobowych, bieżącej obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz doradztwa biznesowego. Pomagamy w każdym miejscu, gdzie prowadzisz swoją działalność. Staramy się, by prawo nie stanowiło bariery na drodze rozwoju, a prawnik stawał się partnerem w biznesie. Wyróżnia nas nowoczesne i indywidualne podejście do obsługi prawnej. 

Nie udziwniamy i nie komplikujemy tego, co można powiedzieć w sposób prosty.  

Kancelaria stale współpracuje z najlepszymi specjalistami z innych dziedzinach prawa, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi.

Po pierwsze
Specjalizacja
Butik prawniczy jest synonimem ekskluzywności i najwyższej jakości obsługi. Oferujemy pomoc w tym, na czym znamy się bardzo dobrze. Dzięki temu budzimy zaufanie Klientów i konsekwentnie budujemy swój wizerunek. Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych przekłada się na zapewnienie porad prawnych z uwzględnieniem najnowszych stanowisk wykładniczych i zmian obowiązujących przepisów.
1
Po drugie
Praktyka
Nie oferujemy tylko wiedzy. Mamy świadomość, że Klienci oczekują propozycji rozwiązania problemów obecnych i przyszłych. Wiedza jest naszym narzędziem, jednak każda sprawa wymaga wzięcia pod uwagę specyfiki branży, w której działa Klient, towarzyszących okoliczności zewnętrznych czy planów na przyszłość. Dlatego tak ważną rolę pełni praktyczne doświadczenie w doradztwie prawnym. Pozwala ono analizować sprawy z jakimi spotykają się Klienci w sposób interdyscyplinarny i całościowy.
2
Po trzecie
Design thinking
Nie kierujemy się schematami, ale odwagą w kreowaniu nowych, nieszablonowych rozwiązań. Jednocześnie nie komplikujemy i nie udziwniamy tego, co można powiedzieć lub napisać w sposób prosty. Do oferowanych usług podchodzimy indywidualnie, starając się w pełni zrozumieć aspekty biznesowe i punkt widzenia Klienta. Łączenie regulacji prawnych z elementami miękkiego doradztwa biznesowego umożliwia nam realizowanie oczekiwań z jakimi zmagają się nasi Klienci, na najwyższym poziomie. Myślimy inaczej.
3

Nowoczesny biznes to nowe technologie

Wiemy, jak ważny dla naszych Klientów jest dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi ułatwiających codzienną pracę. Biorąc to pod uwagę, stworzyliśmy pakiet usług odpowiadający potrzebom osób zarządzających i kierowanych przez nich zespołów. Dostęp do materiałów szkoleniowych on-line, cykliczne newslettery, #blog niecodzienny – to niektóre z propozycji, jakie kierujemy do naszych Klientów. 

A to nie wszystko. Ciągle się rozwijamy i nieustannie planujemy w jaki sposób wykorzystywać nowoczesną technologię dla zwiększenia dostępności specjalistycznej wiedzy.