Prawnik partnerem w biznesie

K. Kulig & Współpracownicy to butikowa kancelaria prawnicza założona w Krakowie przez dr Karola Kuliga - specjalistę w dziedzinie prawa pracy. Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne w obszarze prawa pracyochrony danych osobowych, prawa gospodarczego, cywilnego oraz bieżącej obsługi prawnej firm i strategicznego doradztwa biznesowego. 

Pomagamy w każdym miejscu, gdzie prowadzisz swoją działalność. Staramy się, by prawo nie stanowiło bariery na drodze rozwoju, a prawnik stawał się partnerem w biznesie. Wyróżnia nas nowoczesne i indywidualne podejście do obsługi prawnej. 

Nie komplikujemy tego, co można powiedzieć w sposób prosty.  

Kancelaria stale współpracuje z radcami prawnymi i adwokatami będącymi najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo, kompleksowość i najwyższą jakość obsługi.

Po pierwsze
Specjalizacja
Butik prawniczy jest synonimem ekskluzywności i najwyższej jakości obsługi. Oferujemy pomoc ekspercką z prawa pracy, bo na tym znamy się bardzo dobrze. Dzięki wiedzy i doświadczeniu budzimy zaufanie Klientów i konsekwentnie budujemy wizerunek kancelarii prawa pracy. Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych przekłada się na zapewnienie porad prawnych z uwzględnieniem najnowszych stanowisk wykładniczych i zmian obowiązujących przepisów.
1
Po drugie
Praktyka
Nie oferujemy wyłącznie wiedzy. Mamy świadomość, że Klienci oczekują propozycji rozwiązania problemów obecnych i przyszłych. Wiedza jest naszym narzędziem, jednak każda sprawa wymaga wzięcia pod uwagę specyfiki branży, w której działa Klient, towarzyszących okoliczności zewnętrznych czy planów na przyszłość. Dlatego tak ważną rolę pełni praktyczne doświadczenie w doradztwie pracodawcom i przedsiębiorcom. Pozwala ono analizować sprawy z jakimi spotykają się Klienci w sposób interdyscyplinarny i całościowy.
2
Po trzecie
Design thinking
Nie kierujemy się schematami, ale odwagą w kreowaniu nowych, nieszablonowych rozwiązań. Jednocześnie nie komplikujemy i nie udziwniamy tego, co można powiedzieć lub napisać w sposób prosty. Do oferowanych usług prawniczych podchodzimy indywidualnie, starając się w pełni zrozumieć aspekty biznesowe i punkt widzenia Klienta. Łączenie regulacji prawnych z elementami miękkiego doradztwa biznesowego umożliwia nam realizowanie oczekiwań z jakimi zmagają się nasi Klienci, na najwyższym poziomie. Myślimy inaczej.
3