Usługi prawne dla biznesu
Rozwój gospodarczy stawia spore wymagania przed osobami zarządzającymi biznesem, a globalne trendy i galopująca technologia wywierają ogromny wpływ nie tylko na to, w jaki sposób działamy, ale jak myślimy i jakie podejmujemy decyzje. Jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc.
Doświadczenie wykorzystywane dla Ciebie
Nowoczesny HR potrzebuje zrozumienia i czegoś więcej, niż zostało powiedziane lub napisane do tej pory. Świadczone przez nas usługi prawnicze poszukują rozwiązań dopasowanych do Twoich oczekiwań.
Myślimy inaczej
Nie kierujemy się schematami, ale odwagą w kreowaniu nowych, nieszablonowych rozwiązań. Do oferowanych usług podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością, to po abyś mógł czuć się bezpiecznie.
Prawo pracy
Poznaj usługi >
Dane osobowe
Poznaj usługi >
Obsługa prawna firm
Poznaj usługi >
Procesy sądowe
Poznaj usługi >
Ubezpieczenia społeczne
Poznaj usługi >
Sprawy frankowe (CHF)
Poznaj usługi >

Świat, który nas otacza, jest światem, który sami tworzymy. Dobre decyzje to takie, których jesteśmy pewni i za które chcemy wziąć odpowiedzialność. Biznes potrzebuje najlepszych doradców, wyczucia sytuacji i znajomości specyfiki Klienta.

Każdy z nas lubi być traktowany indywidualnie. Odpowiedzialne doradztwo nie potrzebuje rozwiązań powierzchownych, ale dających poczucie bezpieczeństwa. 

Wierzę w konieczność indywidualnego podejścia do Klienta i budowania zaufania. Wierzę, że są to cechy niezbędne dla profesjonalnej współpracy. Sytuacje czasami wymagają natychmiastowych działań. Jednak rozsądne doradztwo biznesowe dużo częściej wymaga zastanowienia się i poświęcenia czasu. 

Doradztwo prawne jest źródłem mojej pasji. Fundamentem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie i najwyższej jakości. Lubię współtworzyć rzeczy doskonałe. Po to abyś Ty mógł poczuć się komfortowo i bezpiecznie.    

dr Karol Kulig

Najwyższa jakość obsługi
Poznaj
Równo nie znaczy jednakowo - o nierównym traktowaniu
Przeczytaj >
O mobbingu i dyskryminacji. Nowelizacja Kodeksu pracy
Przeczytaj >
Czy wszyscy powinni mieć urlop w wakacje?
Przeczytaj >
Szkolenia

Lubimy nie tylko zdobywać wiedzę, ale i się nią dzieli. Bo nic nie przynosi takiej satysfakcji, jak wskazanie ścieżek do osiągania prostych rozwiązań. Prowadzimy szkolenia otwarte, a także ekskluzywne, dedykowane szkolenia wewnętrzne.


Sprawdź ofertę szkoleń>