Usługi prawne dla biznesu
Jesteśmy tam, gdzie prowadzisz swój biznes. Oferujemy usługi prawnicze, bez względu na miejsce siedziby, zarówno stacjonarnie jak i zdalnie.
Doświadczenie wykorzystywane dla Ciebie
Nowoczesny HR potrzebuje zrozumienia i czegoś więcej, niż zostało powiedziane lub napisane do tej pory. Świadczone przez nas usługi prawnicze poszukują rozwiązań dopasowanych do Twoich oczekiwań.
Myślimy inaczej
Nie kierujemy się schematami, ale odwagą w kreowaniu nowych, nieszablonowych rozwiązań. Do oferowanych usług podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością, to po abyś mógł czuć się bezpiecznie.
Prawo pracy
Poznaj usługi >
Ochrona danych osobowych
Poznaj usługi >
Obsługa prawna firmy
Poznaj usługi >
Procesy sądowe
Poznaj usługi >
Spory z ZUS
Poznaj usługi >
Doradztwo HR
Poznaj usługi >

Każdy lubi być traktowany indywidualnie. Odpowiedzialne doradztwo nie potrzebuje rozwiązań powierzchownych, ale dających poczucie bezpieczeństwa. 

Wierzymy w konieczność indywidualnego podejścia do Klienta i budowania zaufania. Wierzymy, że są to cechy niezbędne dla profesjonalnej współpracy. Sytuacje czasami wymagają natychmiastowych działań. Jednak rozsądne doradztwo prawne dużo częściej wymaga zastanowienia się i poświęcenia czasu. 

Fundamentem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie i najwyższej jakości. Lubimy współtworzyć rzeczy doskonałe. Po to abyś Ty mógł poczuć się komfortowo i bezpiecznie.    

dr Karol Kulig

Skorzystaj z naszych usług
Poznaj
O błędach poznawczych w pracy z prawnikami
Przeczytaj >
Czy można zmusić pracownika do wzięcia urlopu? - Karol Kulig dla Onet.pl
Przeczytaj >
Opieka nad dzieckiem, urlop na żądanie - audycja w Radiu Kraków
Posłuchaj >
Szkolenia

Lubimy nie tylko zdobywać wiedzę, ale i nią się dzielić. Bo nic nie przynosi takiej satysfakcji, jak wskazywanie ścieżek do osiągania prostych rozwiązań. 

Prowadzimy szkolenia otwarte, a także dedykowane szkolenia wewnętrzne.


Sprawdź ofertę szkoleń>